XHIP RAV 4 -11

22-02-21 16:32 - Vetura - Fushë Kosovë 31
Përshkrimi i shpalljes

Shes xhip SUV toyota rav4 * AW * VP 2011 * KM 198000. 2.2 d4d * 150 kf.

* Bluetooth me komanda ne timone.

* Radio me komanda ne timone * AUX * USB.

* Senzorat per parking

* Senzorat per shi

* Klima digitale dy zone.

* Pasqyra te palosshme.

* Manual, 6 shpejtesi. 4x4 automatik dhe manual. * * * TEMPOMAT.

* Me gomat dimrore dhe verore.

* Ne gjendje shume mire.

*** PER BLERESIT SERIOZE.

* Qmime sipas mareveshje ...

* VIBER +38349435580

  • Çmimi: € 9800
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Vetura
  • Vendi: Fushë Kosovë
  • Tel: 045888585
  • ID e shpalljes: 2322