Shitet shtepia ne qender te Podujeves

05-03-20 09:05 - Shtëpi - Podujevë 66
Përshkrimi i shpalljes

Shitet shtepia ne qender te qytetit te Podujeves, perkatesisht ngjitur me spitalin rajonal.

Posedon tre kate , ku kati i pare eshte hapesire ideale per biznes , kurse dy katet lart jane te parapara per banim. Per info 044466489 dhe 044111986

  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Shtëpi
  • Vendi: Podujevë
  • Tel: 044466489
  • ID e shpalljes: 2290