Shitet shtepia 600m2, 400m2 banim, 200m2 lokal dhe 5ari oborr

27-08-19 12:45 - Shtëpi - Prishtinë 14
Përshkrimi i shpalljes

Shitet shtepia 600m2, 400m2 banim, 200m2 lokal dhe 5ari oborr.

Posedon: 7dhoma gjumi me 1 dhome ndenje me kuzhine, gjithashtu posedon dhe ngrohjen qendrore.

Çmimi sipas marrveshjes.

  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Shtëpi
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 044297228
  • ID e shpalljes: 2224