Shitet banesa e mobiluar

02-07-20 20:00 - Banesa - Ferizaj 11
Përshkrimi i shpalljes

Banesa shitet e mobiluar ose ipet me qera ne Ferizaj, prona eshte e regjistruar ne kadaster ne emer te pronarit me rastin e blerjes bartja behet menjeher, posedon 2 dhoma gjumi, kuzhine, sallon, banjo, teras (me pamje nga parku dhe parkingu), parking dhe 2 depo ne podrum, çmimi sipas marreveshjes. Mund te na kontaktoni ne numrat: 044466526 045238967

Qmimi me marrveshje!!!

  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Banesa
  • Vendi: Ferizaj
  • Tel: 044466526
  • ID e shpalljes: 2302