Shiten 10 Ari Truall Ne Fushe Kosove

26-01-20 11:23 - Shtëpi - Fushë Kosovë 41
Përshkrimi i shpalljes

Shiten 10 Ari Truall Ne Fushe Kosove Toka Posedon Shtepi Lokal Dhe Autolarje ..

NR.KONTAKT 044842610 +VIBER

PRES TE INTERESUAR SERIOZ..

  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Shtëpi
  • Vendi: Fushë Kosovë
  • Tel: 044842610
  • ID e shpalljes: 2284