Shiten 10 Ari Truall Ne Fushe Kosove

20-01-20 09:18 - Shtëpi - Fushë Kosovë 18
Përshkrimi i shpalljes

Shitet Toka Me 10 Ari Truall Afer Postes Ne Fushe Kosove Toka Posedon Shtepi Lokal Dhe Autolarje.

Pres Te Intersuar Serioz ..

044842610 +Viber

  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Shtëpi
  • Vendi: Fushë Kosovë
  • Tel: 044842610
  • ID e shpalljes: 2283