Shes shtepi

05-07-19 17:49 - Shtëpi - Prishtinë 143
Përshkrimi i shpalljes

Shes shtepine ne Prishtine lagjja Kodra e Trimave.Shtepia eshte dy kat dhe posedon rrymen,ujin,kanalizimin.

Kati i pare ka dy dhoma ,sallonin me kuzhin,banjo dhe shpajz

Kati i dyte ka tre dhoma dhe nje banjo.

  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Shtëpi
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 044112180
  • ID e shpalljes: 2210