Shes mobilje

05-03-20 15:34 - Mobilje dhe inventarë - Prishtinë 27
Përshkrimi i shpalljes

Shiten komplet mobiljet per banim, Garnitur 3+3+2, 1-trapezeri me 6 ulese, 2 tavolina mesi, 1-komodin televizioni dhe 2 tepiha. Mobiljet jan pak te perdorura dhe shum te ruajtuna. Tavolinat edhe komodina jan gjitha nga druri i arres dhe shum te forta e te qendrushme. Arsyja e shitjes nuk me pershtaten ne banesen e re. Qmimi 1300. Nr044411512

  • Çmimi: € 1300
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Mobilje dhe inventarë
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 044411512
  • ID e shpalljes: 2291