Shes Makinat e punes per Furre Buke , Pasiqeri ose piceri

01-04-21 21:26 - Makina dhe Inventarë - Podujevë 10
Përshkrimi i shpalljes

Shiten makinat e punes me qmim shum te volitshem dhe ne gjendje shum te mir , me kontaktoni ne numrin e telefoni per informata me te hollsishme .

  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Makina dhe Inventarë
  • Vendi: Podujevë
  • Tel: 049588685
  • ID e shpalljes: 2330