PEUGEOT 407 RKS NDRRİM MUNDSHEM

03-08-20 23:51 - Vetura - Prizren 20
Përshkrimi i shpalljes

Gjendje tip top Peugeot 407 SPORT ngjyre vjollce ngjyren e mir dhe e rrujtum. 1.8 Benzin + Plin servisin komplet e kryme.REZERVARİ ESHTE VEND GOMES E REZERVES SİSTEM TE Rİ. KORPA LAMELA SET T’Rİ e ndrrova. Regjistrim 1 VJET deri 22.05.2021 Bandashat yll e bukur dhe 4 goma T'Rİ per dimrit.HİDROLİK,ABS,KLİM PERPARA DHE MRAPA ) SA EKUM KRY SERVİSİN E KLİMES DHE GAS E KLİMES.ESP,AİRBAG ETJ MP3,CD,BLUETHOOT,FM Timon digitronin per muzik dhe muzika eshte fabrikisht gjendje perfekt. 3 kamer ( perpara,mbrenda edhe mrapa ).Dritat posedon shkurtat xenon alogenka, te gjatat turbo xenon led, dritat per mjegell turbo xenon led.Posedon mbrenda LED DEKORİM PANORAMA me ngjyrat te ndryshme me telekomand. Per merrakli tip top. Por i mundshem eshte edhe me ndrrim sipas kerrit. Dokumentat emer tem personal.

Nr tel : 044536515 Nr whats app : +37744536515 Nr viber : +358402560568

  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Vetura
  • Vendi: Prizren
  • Tel: 044536515
  • ID e shpalljes: 2304