PC DELL i5-3550 3.3GHZ 8GB RAM

28-03-21 12:54 - Kompjuter - Prishtinë 3
Përshkrimi i shpalljes

Shes 3 PC DELL komplet si ne foto!

Jane perdorur shume pak(3 muaj), i kam blere vet dhe montuar vet, punojne shume mire dhe jane shume te shpejte! Arsyeja e shitjes, rilokimi!

Perfomancat e tyre jane: CPU i5-3350 3.3GHZ, 8GB RAM memorie, 128GB SSD disk!

Mund te perdoren per pune, dizjane-photo editing, mesime, apo edhe gaming, standard (psh. deri tek Counter Strike Global Offensive - CS GO)

PC me shtepize dhe monitor e tastjere, shitet per 220 euro.

Tavolina per kompjuter dhe karriga ergonomike 115 euro.

Degjojset 10euro!

Ndersa nese mirren se bashku, behen zbritje te arsyeshme sipas marreveshjes!

Kontakt, vib/whatsup! Lokacioni Prishtine, por edhe Podujeve!

  • Çmimi: € 220
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Kompjuter
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 045675844
  • ID e shpalljes: 2329