Lëshojë banesën me qera

06-07-20 17:44 - Banesa - Prishtinë 25
Përshkrimi i shpalljes

Banesa ka: sallon, kuzhinë, dhomë gjumi, koridor, banjo dhe ballkon. Banesa është e mobilar. Ka rrymë dhe ujë 24h.

  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Me qira
  • Kategoria: Banesa
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 044176113
  • ID e shpalljes: 2303