Leshoj Banes Me Qera

04-10-20 09:59 - Banesa - Prishtinë 16
Përshkrimi i shpalljes

Leshoj banese me qira e cila gjendet ne bulevardin bill Clinton,perkatesisht perballe bustit te tij.

banesa eshte ne katin e pare eshte nje dhomeshe, dhe ka kuzhinen me trapezari po ashtu ka shpajz dhe teras

  • Çmimi: € 150
  • Lloji i shpalljes: Me qira
  • Kategoria: Banesa
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 044164967
  • ID e shpalljes: 2312