Hotel DOA ofron akomodim,

22-06-20 23:59 - Dhoma - Shkup 17
Përshkrimi i shpalljes

Hotel Doa po rihap javën tjetër për # sezon2020. Ne mirpresim mysafirët tanë me protokollet shëndetësore dhe masat e sigurisë! ✨ Mos hezitoni të na kontaktoni dhe bëni një rezervim.tel;+389 70 230 150

  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Ofertë
  • Kategoria: Dhoma
  • Vendi: Shkup
  • Tel: 38970230150
  • ID e shpalljes: 2300