BANESE ME QIIRA

11-08-20 00:19 - Banesa - Prishtinë 15
Përshkrimi i shpalljes

Banesa gjindet ne bulevardin Bill Clinton afer nen kalimit te servisi i tel Rusi ose barnatorja Valeriana. 

Banesa ka kete renditje; 

Dhoma 2, Trapezarija, Kuzhina, Ballkoni,Koridori, Banjo, Shpajzi, banesa gjindet ne katin e 7 dhe lifti gjithmone eshte funksional, banesa e ka pamjen ka rruga kryesore ndersa parkingu per vetura eshte mrapa nderteses. 

Banesa eshte e gatshme per qira, qmimi eshte 250 euro. Banesa preferohet te leshohet per familjar.

Kontakti: +38349676704 viber; +38349676704.

  • Çmimi: € 250
  • Lloji i shpalljes: Me qira
  • Kategoria: Banesa
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 049676704
  • ID e shpalljes: 2305