AGENCY HOME VIP SHETË BANESË LUKSOZE 100m2

29-12-20 16:20 - Banesa - Pejë 11
Përshkrimi i shpalljes

BANESË LUKSOZE 100m2

AGENCY HOME VIP-a.Shetë BANESË në Pejë ,,JARINË ” kati - 5

???? Objekti eshtë ndertim i kompleksit banesor “DUGAGJINI,,

???? Qmimi me marveshje

???? 100m2

???? Sallon

???? Kuzhin

???? Dhomë të gjumit për Prindër

???? Dhomë të gjumit për Femi

???? Dhomë të Gjumit

???? Para dhomë

???? Koridorë

???? Banjo

???? Wc

???? Ballkon Teras shumë të madhë .

???? Shpajzë Depo

???? Podrumë

???? 2 Lifta (Ashensorë)

????️ Parkingë Hapurë

???????? Gjelbrim

????Orientimi Lindje,Perendim

???? Banesa eshtë lagjen JARINË ne objektin afaristo banesor DUGAGJINI.

BANESA ESHTË MË SIPËRFAQE 100m2

Kati - 5.

Banesa eshtë pronë Shqipetare 1/1

Perkthimi të Noteri .

- Home VIP-a shetë Banesen që eshtë komplet e mobiluar

- Vlenë të ceket se mobilet jon pothujse komplet të Reja te vendosura ne Banes.

- Po ashut Mobilimi esht shum Unik dhe shum i Shtrejt .

- Kjo Banes esht komplet e mobiluar dhe shitet keshut si në Foto .

- Objekti eshtë i ndertuar me një cilesi shumë të lartë dhe me pamje shum piktureske .

-Vlenë të ceket se ky objekt ka hapairë mjaftushem parkingut lojrav per femi gjelbrime etj .

- Qmimi për ketë banes 4 dhomësh e Mobiluar kompletë eshtë me MARVESHJE.

-Andaj ju klientë te nderuar te companisë sonë po qe deshironi një banesë te cilesis se lartë dhe një lagje te qetë ku te gjitha gjerat elemtare i keni afer ja mundesija për ju .

Na kontaktoni mos hezitoni

—— A G E N C Y - H O M E - V I P ——

Të interesuarit mund të na kontaktojnë .

Në +383/49-699964 viber tango WhatsApp .

Në +383/44-699964 viber tango WhatsApp .

Në Skype Agency home vip Kosovo

Në facebook Home Vip-a

Në Email Agency-home-vip@hotmail.com

Apo në zyret tona ju faliminderit nga

HOME VIP. Mos Hezitoni të na kontaktoni binduni dhe vet ne Korrektësin , Sinqeritetin dhe aftësit tona Prefesionale sepse puna që kemi bërë deri tani na ka sjell që të jemi një ndër Agjensionet për Patundshmëri më të Mdhenjët në Kosovë,Mal të zi, Shqipëri,Maqedoni etj.

ju Mirpresim në gjdo kohë ne Punojmë per

Ju 24/orë ju Faliminderit Respekt .,

Nga staffi Home Vip-a

  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Banesa
  • Vendi: Pejë
  • Tel: 049699964
  • ID e shpalljes: 2321