AGENCY HOME VIP SHET BANESË LUKSOZE NË PEJË

24-03-21 22:32 - Banesa - Pejë 11
Përshkrimi i shpalljes

BANESË SUPËR LUKSOZE 65m2 kati 4

MË FLETË POSEDUESE .

AGENCY HOME VIP-a.Shetë BANESË LUKSOZE në Pejë ,,FIDANISHTE “

???? Objekti eshtë ndertim i “Para Lufte,,

???? Qmimi 53000euro Komplet e mobluar

???? 65 m2 me dukumenta kurse me siprefaqe Bazë eshtë mbi 85 m2

???? Sallon

???? Kuzhin

???? Dhomë të gjumit për Prindër

???? Dhomë të gjumit për Femi

???? Para dhomë

???? Koridorë

???? Banjo

???? Ballkon Teras shumë të madhë .

???? Podrumë

????️ Parkingë Hapurë

???????? Gjelbrim

????Orientimi Lindje.

???? Banesa eshtë lagjen Fidanishte ne objektin afaristo banesor komplekset e fidanishtesë

???? BANESA ESHTË me një planë shumë fantastik shumë e shfrytezuar me tri dhoma dhe me pamje shumë bukur.

Banesa eshtë pronë Shqipetare 1/1

Perkthimi të Noteri .

- Home VIP-a shetë Banesen që posedon. FLETË POSEDUESE .

- Objekti eshtë e ndertuar me një cilesi shumë të lartë dhe me pamje shum piktureske .

???? ❄️ Banesa posedon Klimë

???? Dritaret te cilësisë met lartë 3 Gjama 3 stinorësh

???? Sistemi i ujtë Giberid

Kuliteti me i’h lartë e i pa parë deri tani ne objekte.

????BANESA ESHTË KOMPLET E RENOVUAR.

-Vlenë të ceket se ky objekt ka hapairë mjaftushem parkingut te hapur .

- Qmimi 53000 euro . Per Banesë kompletë e mobiluar dhe

???? PODRUMIN .

???? PARKINGUN HAPUR.

MUNDËSI TË BLERJES EKSTRA QMIMË

???? Andaj ju klientë te nderuar te companisë sonë po qe deshironi një banesë te cilesis se lartë dhe një lagje te qetë ku te gjitha gjerat elemtare i keni afer ja mundesija për ju .

Na kontaktoni mos hezitoni

—— A G E N C Y - H O M E - V I P ——

Të interesuarit mund të na kontaktojnë .

Në +383/49-699964 viber tango WhatsApp .

Në +383/44-699964 viber tango WhatsApp .

Në Skype Agency home vip Kosovo

Në facebook Home Vip-a

Në Email Agency-home-vip@hotmail.com

Apo në zyret tona ju faliminderit nga

HOME VIP. Mos Hezitoni të na kontaktoni binduni dhe vet ne Korrektësin , Sinqeritetin dhe aftësit tona Prefesionale sepse puna që kemi bërë deri tani na ka sjell që të jemi një ndër Agjensionet për Patundshmëri më të Mdhenjët në Kosovë,Mal të zi, Shqipëri,Maqedoni etj.

ju Mirpresim në gjdo kohë ne Punojmë per

Ju 24/orë ju Faliminderit Respekt .,

Nga staffi Home Vip-a

  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Banesa
  • Vendi: Pejë
  • Tel: 49699964
  • ID e shpalljes: 2328