Shtepi dy Kateshe Ndertim i Ri

24-03-19 07:37 - Shtëpi - Gjilan 8
Përshkrimi i shpalljes

Shes Shtepin 2 Kateshe Ndertim i Ri .Shtepia ka keto masa 8,5 x 9,5 metra me 250 metra oborr .

Shtepia eshte ndertim i ri 2016 dhe eshte komplet e

perfunduar brenda dhe jashte dhe eshte komplet e mobiluar . Shtepia ka leje ndertimi dhe gjithe dokumentacionin e duhur si dhe eshte ne emrin tim personal . Shtepia ka Kanalizim , Rryme , Internet dhe Rruge te asfaltuar .

Gjindet ne rrugen Gjilan - Prishtine afersisht 100 metra prej Rruges kryesore afer Eurogomes dhe Restaurant Pojata dhe perball Restaurant Garden.

Shtepia eshte e ndertuar me Material shume kualitativ ka dy pllaka masive dhe nje plan tejet te shfrytezueshem , ne katin e pare ka Dhomen e dites , Kuzhinen nje Dhome Gjumi si dhe nje Banjo , ndersa ne Katin e dyte ka 3 Dhoma Gjumi nje Banjo dhe nje Shpajz .

Shtepia ka plan Modern - Klasik Gjerman !

Shtepia eshte e pajisur me Alarm sigurie dhe eshte e siguruar prej kompanis se Sigurimit

Per Informata tjera ju lutem me kontaktoni ne Tel;

+49 17634121171 Viber apo WhatsApp

Ju Falemnderit per Mirekuptim!

  • Çmimi: € 126000
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Shtëpi
  • Vendi: Gjilan
  • Tel: 004917634121171
  • ID e shpalljes: 2171