SHITET TRUALLI 25 ARI "BERNIC E POSHTME" ME FLET POSEDUESE

18-03-19 17:02 - Troje - Prishtinë 23
Përshkrimi i shpalljes

Shitet trualli me siperfaqe 25 ari ne vendlokacion 'Bernic e Poshtme' ne Prishtine. Trualli ka te gjitha kushtet per banim duke perfshire Kanalizim, Rryme, Ujesjelles. Poashtu prona eshte e pajisur me Flet Poseduese dhe kopje te planit dhe perkthimi eshte i menjehershem. Sic mund ta shihni ne foto prona eshte e rrethuar dhe fotot e shfaqura jan pamjet aktuale te prones ne fjale. Per me shume informacione rreth cmimit apo qdo detaji tjeter mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin : 044222277 apo ne Viber +38344222277

  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Troje
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 044222277
  • ID e shpalljes: 2163