Shitet Toka 1 Hektar e 2 Ari ne Mleqan

02-08-18 09:53 - Troje - Klinë 42
Përshkrimi i shpalljes

Toka ndodhet 50 metra nga Magjistralja Prishtine - Peje, perballe shtepise se Latif Kryeziut dhe Pikes se Karburanteve EURO BENZ

Toka ka dalje ne Magjistrale permes rruges lokale 5 metra te gjere e cila e ndan token ne 2 pjese (ana e djathte 42 Ari dhe ana e majte 60 Ari)

Toka eshte ne nje vend te pershtatshem dhe i ploteson te gjitha kushtet per hapjen e ndonje biznesi (Fabrike, Depo, Ferma te ndryshme,etj) por mund te shfrytezohet edhe per troje

Toka ka dokumentacion te rregullt e pronar shqiptar dhe mund te përkthehet menjëherë.

Çmimi: 2000 EUR per Ari

Per informata me te hollesishme mund te na kontaktoni:

Tel/Viber: 044/315-044 & 045/666-765

  • Çmimi: € 2000
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Troje
  • Vendi: Klinë
  • Tel: 044315044
  • ID e shpalljes: 1843