Shitet telefoni Samsung 2018

13-05-19 12:13 - Telefona Celularë - Prishtinë 26
Përshkrimi i shpalljes

Shitet Samsung Galaxy A6 (2018) ne gjendje te rregullt, asnje gervishtje, permban xham mbrojtes, fotrollen. Telefoni eshte super i shpejt, kameren shum te mir si mbrapa dhe selfie. Me telefon vi'e Fotrolla, adapteri, ndegjueset dhe powerbank(mbushes), telefoni vi'e dhe me garancion. Specifikat: 3GB RAM, 32GB ROM(storage) Kamera mbrapa 16MP, Kamera Selfie 16MP, Android 9.0(Pie). Viber: +38345816387

  • Çmimi: € 155
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Telefona Celularë
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 045816387
  • ID e shpalljes: 2194