Shitet shtëpia me 5 ari!

08-05-19 16:17 - Shtëpi - Prishtinë 13
Përshkrimi i shpalljes

Shitet shtëpia me 5 ari ne Matiqan afër rruges A e cila në projekt do ta lidhë Prishtinën e re. Shtëpia posedon 3 dhoma gjumi, nje sallon, nje kuzhine, si dhe podrumin. Ka dokumentacion të rregullt dhe me fletë poseduese. Çmimi sipas marrëveshjes!

  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Shtëpi
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 049140406
  • ID e shpalljes: 2192