Shitet Jepet me Qira ose Nderrohet 1 Hektar Toke

20-11-19 14:15 - Troje - Klinë 12
Përshkrimi i shpalljes

Toka gjindet 10-15 metra nga rruga kryesore, perballe Villes se Latif Kryeziut (Al Petrol-Shell) dhe Pikes se Derivateve EURO BENZ dhe ka dalje ne

Magjistralen Prishtine - Peje (rruga e vjeter) permes rruges lokale 5 metra te gjere e cila e ndan token ne 2 pjese (ana e majte 42 Ari dhe ana e djathte 60 Ari)

Pozita e tokes eshte ne nje vend te pershtatshem ne mes rruges se vjeter dhe rruges se re dhe i ploteson te gjitha kushtet per hapjen e ndonje biznesi

(Depo, Fabrike, Ferma te ndryshme etj) por mund te shfrytezohet edhe per troje.

Toka ka dokumentacion te rregullt e pronar shqiptar dhe mund te përkthehet menjëherë.

Çmimi per Shitje: 2000 EUR per Ari

Çmimi per Qira: 1200 EUR ne Muaj

Ndrrimi me diqka qe na konvenon

Per informata me te hollesishme mund te na kontaktoni:

Tel/Viber: 044/315-044 & 045/666-765

  • Çmimi: € 2000
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Troje
  • Vendi: Klinë
  • Tel: 044315044
  • ID e shpalljes: 2244