Shitet banesa 3 dhomshe 83m2 kati 5 mati 1, Prishtine

02-09-19 14:02 - Banesa - Prishtinë 22
Përshkrimi i shpalljes

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Mati 1 (Mbi Standardin, te Pozhegu Brodhers) me sipërfaqe 83m2, kati i 5-të. Banesa ka sallon me kizhin, 2 dhoma të gjumit, 1 banjo, shpajz, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka 2 Ashensora, banesa është ndërtim e sipër, përfundon në Fund të Vitit 2019. Kontrata bëhet të Noteri.

Ndërtim i ri.

Çmimi: 740€/ M2. I negocjushem.

+383/44443349 (VIBER).

044443349

[email protected]

www.kosova-immobilien.com

  • Çmimi: € 740
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Banesa
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 044443349
  • ID e shpalljes: 2229