Shatora me Qira Gjilan

03-06-19 09:24 - Tjetër - Gjilan 10
Përshkrimi i shpalljes

Shatora me Qira Gjilan

Ju ofrojme ne gjdo kohe Shatora, Tavolina dhe Karriga shume cilësore per gjdo aheng tuaj si për Fejesa, Kanagjeqe, Dasma, Panaire, Konferenca si dhe për të pame.

Na kontaktoni për të rezervuar datën tuaj... Montimi & Transporti GRATIS

Viber +38345376614

045-376-614

049-313-959

  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Me qira
  • Kategoria: Tjetër
  • Vendi: Gjilan
  • Tel: 045376614
  • ID e shpalljes: 2200