PayPal/Bankare Apple iPhone XS XS Max/Samsung S10+ S10 çmimi me shumicë

18-03-19 05:56 - Telefona Celularë - Lipjan 7
Përshkrimi i shpalljes

PayPal/Bankare Apple iPhone XS XS Max/Samsung S10+ S10 çmimi me shumicë

Si shumicë, ne shesim me çmime me shumicë dhe ne pranojmë pagesën nga PayPal dhe Transferimin Bankar të huaj. Termat dhe kushtet zbatohen. Ne gjithashtu pranojmë metoda të tjera të pagesës.

Kontaktoni E-MAIL: [email protected]

E-MAIL: [email protected]

Ofertë promovuese - 20% zbritje në para kur blejnë 3 copë dhe më lart

Në dispozicion:

Apple iPhone XS iPhone XS Max iPhone X, XR, 8 Plus, 8

Samsung Galaxy S10+, S10, S10e, Note 9, S9+, S9

Huawei

Xiaomi

SONY

Kontaktoni E-MAIL: [email protected]

E-MAIL: [email protected]

  • Çmimi: € 555
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Telefona Celularë
  • Vendi: Lipjan
  • Tel: 60192939393
  • ID e shpalljes: 2156