Mercedes 250 Dizell Automatik RKS

12-01-18 12:20 - Vetura - Ferizaj 22
Përshkrimi i shpalljes

Shes Mercedes 250 2.5cc Dziell , Automatik , Ngjyr krem me llasnje t'gjana , Vetura posedon : Hidraulik , ABS , Shiber , Drita kristal , Cd-Radio , Pasqyre elektronike , Interier lekure , Fellne dhe Goma t'reja , etj ...

Vetura osht ne gjendje te rregullt teknike

---------------- Info : 044-109-711 / 044-126-301 ---------- Qmimi : 1.000 euro fix

  • Çmimi: € 1000
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Vetura
  • Vendi: Ferizaj
  • Tel: 044109711
  • ID e shpalljes: 1673