Lokal me qira

04-10-19 11:00 - Lokal - Prishtinë 164
Përshkrimi i shpalljes

Ipet lokali me qira në ulpian rruga deshmoret e kombit,lokali ka 60 metra katror dhe është i pershtatshem per restaurant,butik,sallon ondulime farmaci,mobishop,agjensi turistike dhe lloj e tjera për biznees,per qdo info.mund te kontaktoni ne kët nr.tel.00447574276403 viber 00447574276403 ose whatsap 00447574276403

  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Me qira
  • Kategoria: Lokal
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 00447574276403
  • ID e shpalljes: 2236