leshohet me qira banesa

04-10-19 04:50 - Banesa - Prishtinë 12
Përshkrimi i shpalljes

leshohetme qira banesa 50 m2 ne lagjen ulpiana mbrapa aak te ndertesat e ju programit ne katin e 2 hymje e renovuar nga NPB posedon kuzhine banjo dhe nje dhome qmimi 200e tel 049400958.

  • Çmimi: € 200
  • Lloji i shpalljes: Me qira
  • Kategoria: Banesa
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 049400958
  • ID e shpalljes: 2243