Kujdestare per femije ne Zvicer

10-06-19 08:43 - Punë Jashtë Vendit - Tiranë 30
Përshkrimi i shpalljes

Kerkoj kujdestare per femije, mirembajtje dhe pergatitje te ushqimit. Femija eshte 8 vjeqar dhe nuk ka nevoje per perkujdesje personale por vetem per prani ose prezencë te kujdestares. Jemi familje 3 anetarshe, kemi nje qen te vogel.Per me shume informacione lajmrohuni ne kete numer +41 79 155 52 34 ne viber ose ne whatsapp. Poashtu edhe ne email adresen [email protected]

  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Ofertë
  • Kategoria: Punë Jashtë Vendit
  • Vendi: Tiranë
  • Tel: 0041791555234
  • ID e shpalljes: 2203