Kerkojme shtepi me qira per nderkombetare

18-06-19 11:07 - Shtëpi - Prishtinë 15
Përshkrimi i shpalljes

Kompania per Patundshmeri ADOKA kerkon nje shtepi me qira per nje nderkombetare preferohet ne lagjet: Sofali, Taslixhe, Taukbahce, Germi.

Shtepia duhet te jete e mobiluar, moderne, te kete dhome dite, kuzhine, 1-2 dhoma te fjetjes, 1-2 banjo, kopsht, rryme/uje 24h, internet dhe gjerat e tjera elementare te shtepise.

Na lajmeroni ne numrin e tel: 045 616794

Nese keni foto te shtepise na dergoni ne: [email protected] ose ne viber +38345616794

  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Me qira
  • Kategoria: Shtëpi
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 044307245
  • ID e shpalljes: 2205