Kerkojme banese me qira per nderkombetare

18-06-19 11:08 - Banesa - Prishtinë 17
Përshkrimi i shpalljes

Kompania per Patundshmeri ADOKA Real Estate kerkon nje banese luksoze me qira per nje nderkombetare ne qender te Prishtines.

Banesa duhet te jete e mobiluar, e re, moderne, te kete dhome dite, kuzhine, 1 ose 2 dhoma te fjetjes, 1-2 banjo, rryme/uje 24h, preferohet me nxemje qendrore, internet dhe gjerat e tjera elementare.

Na lajmeroni ne numrin e tel: 045 616 794

Nese keni foto na dergoni ne: [email protected] ose ne viber +38345616794

  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Me qira
  • Kategoria: Banesa
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 044307245
  • ID e shpalljes: 2206