Karrika, Tavolina, Tenda me Qera Gjilan

25-06-18 20:46 - Tjetër - Gjilan 38
Përshkrimi i shpalljes

Garden Tenda në Gjilan ju ofron në gjdo kohe Tenda,Tavolina dhe Karriga shumë cilësore per gjdo aheng tuaj si për Fejesa, Kanagjeqe, Dasma, Panaire, Konferenca si dhe për të pame.

Na kontaktoni për të rezervuar datën tuaj... Viber +38345376614

045-376-614

049-313-959

  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Me qira
  • Kategoria: Tjetër
  • Vendi: Gjilan
  • Tel: 045376614
  • ID e shpalljes: 1849