KAMIN MONTUES 3Pamje me dru - IDEAL®

19-01-19 13:59 - Tjetër - Ferizaj 284
Përshkrimi i shpalljes

KAMINA MONTUES me dru - Mbi 36 modele..

*** Na vizitoni dhe perfitoni cmime që si keni parë kurrë janë edhe pak ditë me super ofertē në IDEAL® ***

Kamin Montues - 3 PAMJE

Model : FH 3P105

Dimensionet : 105cm GJ x 50cm L x 60cm TH

- 100% MADE IN GREECE

- Materiali GUS ( Gizë )

- Te Certifikuar me Standarde EU

- 5 Vite Garancion

/// Funksionaliteti dhe siguria janë të garantuara dhe të çertifikuara sipas standarteve strikte Europiane.

Besimi dhe preferenca e vazhduëshme e klienteve tanë, vërtetojnë se emri IDEAL bashkeudheton me cilësine Europiane. Cilësia është themeli i suksesit tonë.

Adresa :

** Magjistrale Prishtinë-Shkup (kilometri i 15 ana djathtë)

*** në Ferizaj

Rr. Driton Islami

+38344/124-992 (viber)

+38343/509-077

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara ©2018 IDEAL®, All Rights Reserved ©2018 IDEAL®

Te gjitha te drejtat jane te mbrojtura me ligj ! Ndalohet cdo perdorim i pa autorizuar !

  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Ofertë
  • Kategoria: Tjetër
  • Vendi: Ferizaj
  • Tel: 044124992
  • ID e shpalljes: 1889