KAMIN DEKORATIV ME MONTIM PER VETEM 999 Euro.

23-05-18 09:41 - Tjetër - Ferizaj 251
Përshkrimi i shpalljes

Perfitoni nga SUPER OFERTA !!

Kamin Dekorativ me montim (sikur ne foto) per vetem 999 EURO.

*****5 VITE GARANCION*****

**Mundesi montimi ne kand dhe ne hapsire te drejt.

Në këtë cmim janë të përfshirë :

1. Kamini IDEAL 16kW

2. Qynga ( Inox ose Qelikut )

3. Grilat e ajerit

4. Izolimi

5. Funksionalizimi ( Modeli sikur nfoto )

6. Garancioni

Verejte : Graniti nuk eshte i perfshire ne kete qmime (na kontaktoni per cmim me Granit)

Adresa :

** Magjistrale Prishtinë-Shkup (kilometri i 15 ana djathtë)

*** në Ferizaj

Rr. Driton Islami

*** në Prizren

Rr. William Walker ( perball emona city )

+37744/124-992 (viber)

+38643/509-077

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara, All Rights Reserved

  • Çmimi: € 999
  • Lloji i shpalljes: Ofertë
  • Kategoria: Tjetër
  • Vendi: Ferizaj
  • Tel: 044124992
  • ID e shpalljes: 519