IDEAL® KAMINA- JU OFROJMË ÇMIMET MË TË MIRA NË TREG

19-01-19 13:59 - Të tjera - Ferizaj 421
Përshkrimi i shpalljes

Tek IDEAL® jemi të bindur se Kamina(Oxhaku) është një pikë e rendësishme e shtëpisë suaj, prandaj funksionaliteti dhe siguria janë të garantuara dhe të çertifikuara sipas standarteve strikte Europiane.

*** Të certifikuar me kualitet superior me standarte europiane EN 13229 - CE certification***

Adresa :

** Magjistrale Prishtinë-Shkup (kilometri i 15 ana djathtë)

*** në Ferizaj

Rr. Driton Islami

+38344/124-992 (viber)

+38643/509-077

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara ©2018 IDEAL®, All Rights Reserved ©2018 IDEAL®

  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Shes
  • Kategoria: Të tjera
  • Vendi: Ferizaj
  • Tel: 044124992
  • ID e shpalljes: 1828