GetSolutions esht duke kerkuar agjent telefonik ne Gjuhen Gjermane dhe Suedeze

15-11-19 14:58 - Punë Jashtë Vendit - Prishtinë 18
Përshkrimi i shpalljes

Ofrojme:

1. Ambient komfort per pune

2. Mundesi per ngritje ne pozite

3.Mundesi per perfitime te bonuseve te medha

4.Rroge fikse

5.Vikendi pushim

Kriteret:

Njohja e Gjuhes Gjermane apo Suedeze

Aftesi Komunikimi

Fleksibilitet ne pun dhe ne grup

Aplikoni tani dhe behuni pjes e jona!

Dergoni CV: [email protected]

Tel: +38349170245

  • Çmimi: € 500
  • Lloji i shpalljes: Ofertë
  • Kategoria: Punë Jashtë Vendit
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 049170245
  • ID e shpalljes: 2260