Call Agent

07-10-19 08:42 - Agjentë të shitjes - Prishtinë 8
Përshkrimi i shpalljes

Option One kerkon Call agenta te Gjuhen Gjermane.

Ofrojm:

Ambient komforte per pune

Page Fikse,bonuse te shumta

Kontrate pune

Kriteret:

-Njohje te shkelqyeshme te gjuhen germane

-Aftesi komunikimi te shkelqyeshme

-Eksperienca e pune perparesi

-Fleksibilitet ne pune individuale dhe ne grup

Aplikoni tani dhe behuni pjese e jona

Kontaktoni ne numrin e telefonin:

+38349553990

Adresa :

Prishtine

Rruga :Hilmi Rakovica,Bregu i diellit ,tek xhambazt .

  • Çmimi: € 800
  • Lloji i shpalljes: Ofertë
  • Kategoria: Agjentë të shitjes
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 049553990
  • ID e shpalljes: 2246