BANESE PER QIRA

06-03-19 19:22 - Banesa - Prishtinë 14
Përshkrimi i shpalljes

Banesa gjindet ne bulevardin Bill Clinton afer nen kalimit te servisi i tel Rusi. 

Banesa ka kete renditje; 

Dhoma 2, Trapezarija, Kuzhina, Ballkoni,Koridori, Banjo, Shpajzi, banesa gjindet ne katin e 7 dhe lifti gjithmone eshte funksional, banesa e ka pamjen ka rruga kryesore ndersa parkingu per vetura eshte mrapa nderteses. 

Banesa do te jete e gatshme per qira prej muajit Prill dhe qmimi eshte 320 euro i diskutueshem. Banesa preferohet te leshohet per familjar.

Kontakti: 049676704 viber; +38349676704.

  • Çmimi: € 320
  • Lloji i shpalljes: Me qira
  • Kategoria: Banesa
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 049676704
  • ID e shpalljes: 2113