BANESA PER QERA

18-03-19 17:53 - Banesa - Prishtinë 10
Përshkrimi i shpalljes

Banesa gjindet ne bulevardin Bill Clinton afer nen kalimit te servisi i telefonave Rusi.

Banesa ka kete renditje;

Dhoma 2, Trapezarija, Kuzhina, Ballkoni,Koridori, Banjo, Shpajzi, banesa gjindet ne katin e 7 dhe lifti gjithmone eshte funksional, banesa e ka pamjen ka rruga kryesore ndersa parkingu per vetura eshte mrapa nderteses.

Banesa do te jete e gatshme per qira prej muajit Prill dhe qmimi eshte 320 euro i diskutueshem. Banesa preferohet te leshohet per familjar.

Kontakti: 049676704 viber; +38349676704.

Çmimi: 320 EUR i diskutueshem.

  • Çmimi: € 320
  • Lloji i shpalljes: Me qira
  • Kategoria: Banesa
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 049676704
  • ID e shpalljes: 2164