Banes me qera ne Luxury & Green Apartments

25-11-19 14:05 - Banesa - Prishtinë 23
Përshkrimi i shpalljes

Ofrohet me qera banesa 55m2 ne katin e pare, me pamje nga rruga kryesore. Banesa eshte e pershtatshme per banim, zyre apo edhe per ndonje ordinance private. Lokacioni: Lagjja Aktash rr. Gazmend Zajmi Prishtinë Kontakt : 045 536 506 dhe Viber +38345406741

  • Çmimi: Me marrëveshje
  • Lloji i shpalljes: Me qira
  • Kategoria: Banesa
  • Vendi: Prishtinë
  • Tel: 045536506
  • ID e shpalljes: 2263